O PRODUKTU

Lepicí páska gaffa CAMARM®

Profesionální páska CAMARM je určená především pro audiovizuální průmysl. Lepicí pásku jsme vytvořili speciálně pro všechny pracovníky filmových štábů, video produkcí, ale také pro fotografy, DJs, bedňáky, techniky, stage manažery a divadelní techniky. Nezáleží na tom, jak velká je tvoje produkce, studio nebo ateliér. Naše páska zachrání tvůj projekt nebo ti jen ulehčí každodenní práci. 

Vlastnosti gaffa pásky vychází z našich vlastních mnohaletých zkušeností s filmem a video produkcí obecně. Proto dodáváme na trh kvalitní, pořádně ověřený a dostupný produkt.

Pokud i vy pracujete v audiovizuálním průmyslu, určitě víte, jak nepostradatelný pomocník gaffa páska reálně je. Takže se na CAMARM® Gaffer Tape můžete spolehnout při práci i na vašem projektu.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Nejedná se o "DUCT TAPE" (většinou stříbrná, lesklá páska, určená pro hobby užití).

 

VLASTNOSTI lepicí pásky gaffa CAMARM®

 camarm_tape_01

BEZ NUTNOSTI NŮŽEK

Při rychlé práci s CAMARM® tape oceníte možnost odtrhnutí rukou a to jak podélně, tak příčně. I přes tuto vlastnost páska neztrácí svou pevnost.

BEZ ZANECHÁNÍ STOP PO LEPIDLE

CAMARM® tape nezanechává zbytky lepidla na povrchu, díky tomu ji můžete snadno deinstalovat, aniž byste povrch zničili, nebo jej museli čistit.

MATNÝ POVRCH 

CAMARM® páska, má matný povrch, takže neodráží světlo.

 

PŘÍKLADY VYUŽITÍ lepící PÁSKY gaffa CAMARM®

camarm_tape_02

 

Lepicí páska gaffa CAMARM se využívá například pro fixaci gelových filtrů na světla, pro zabezpečení kabelů na podlaze nebo na uchycení foto-pozadí.

 

GAFFER TAPE VS. DUCT TAPE

Na obrázku níže vidíte tzv. Duct-Tape, která není vhodná pro využití při práci v audiovizi. Její extrémní lepivost a obtížná deinstalace může způsobit poškození povrchů nebo drahé techniky. Tuto pásku určitě využijete v dílně nebo na zahradě a můžete ji pořídit v každém hobby marketu. Její použitá v audiovizuálním průmyslu ale nedoporučujeme.

duct_tape